Sztab szkoleniowy Lecha skompletowany

Trenerem bramkarzy Kolejorza będzie Michał Chamera. Dyrektor sportowy klubu, Tomasz Rząsa twierdzi, że będzie on miał dobry kontakt z trójką młodych bramkarzy. Ma 37 lat. Nie był wybitnym zawodnikiem, choć ma doświadczenie z ekstraklasy. Pochodzi z Gdyni. Karierę zaczynał i kończył w Bałtyku. Najlepszym jego klubem była Arka.

Pełnił funkcję koordynatora szkolenia bramkarzy w młodzieżowych grupach i rezerwach Arki. Przez trzy lata pracował w Katarze. Po powrocie szkolił bramkarzy w Bytovii Bytów. – Jest młodym trenerem, ale z dużym doświadczeniem. Posiada licencję UEFA Goalkeeper, czyli najwyższe wykształcenie w jego obszarze pracy. Cały czas się dokształca i aktualnie jest w trakcie obrony doktoratu na gdańskiej AWFiS – mówi dyrektor sportowy Kolejorza, Tomasz Rząsa.

Wcześniej do sztabu szkoleniowego Lecha dołączył Łukasz Becella, jako asystent Dariusz Żurawia i analityk. Asystentami będą też Dariusz Skrzypczak i Karol Bartkowiak. Za przygotowanie fizyczne i motoryczne ma odpowiadać Karol Kikut, przy współpracy z Andrzejem Kasprzakiem.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Emocje zaczną się po ostatnim gwizdku

Jeszcze tylko jeden mecz, czyli dopełnienie ligowego obowiązku i w Poznaniu zacznie się dziać. Nikt już nie uwierzy, że wymiana części drużyny przyniesie pożądany skutek,

Porażka Warty. Pięć goli w Grodzisku

Nie udało się Zielonym pokonać w Grodzisku Wielkopolskim Śląska Wrocław. Mecz był wyrównany, zacięty, równie dobrze mógł zakończyć się remisem. Wygrała drużyna bardziej doświadczona, celniej