Szczypiornistki AP Poznań chcą awansować do Superligi

Ruszają pierwszoligowe rozgrywki szczypiorniaka kobiet. W hali AZS AWF odbyła się konferencja drużyny AP Poznań z udziałem prezes Moniki Krzywickiej, trenerki Amelii Chmielewskiej, przedstawicieli władz Poznania, sponsorów. Obecne były zawodniczki - bramkarka Aleksandra Przebierała i mająca za sobą mecze w Superlidze Magdalena Ziółkowska.

Podsumowano ubiegły sezon, przedstawiono nowych sponsorów oraz nowe zawodniczki. Ma to być sezon awansu do Superligi – tak to oznajmiły panie z AP Poznań. Drużyna została poważnie wzmocniona, obok Magdaleny Ziółkowskiej z UKS Kościerzyna dołączyły Katarzyna Matyja z Piotrkovii Piotrków Trybunalski oraz Magdalena Maziarz z KPR Jelenia Góra. Dołączyły młode zawodniczki: Lidia Kowalaszek, Zuzanna Kliszcz, Anna Rzeczycka z Zagłębia Lubin oraz Laura Wrześniewska z Handball Poznań.

Pierwszy ligowy mecz KS AP Poznań już 15.09 o godzinie 18.00 w hali przy ul. Spychalskiego (Chwiałka). Przeciwniczkami będzie Jutrzenka Płock. Kolejne spotkanie to ponownie domowy mecz, 22.09 rw tej samej hali, ze szczypiornistkami MTS Kwidzyn.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Jan Sykora od poniedziałku w Lechu?

Już w piątek miało się rozstrzygnąć, czy czeski piłkarz Jan Sykora, po przejściu badań w klinice Rehasport, zostanie nowym graczem Lecha. W tym przypadku testy