Święto jeździectwa na Woli

Na zabytkowym trawiastym Hipodromie Wola odbędzie się kolejna wielka impreza – 4FOULEE CSI14 Poznań. Ranga jest duża, bo to kwalifikacja do Igrzysk Olimpijskich 2020 roku i odbywających się w tym roku Mistrzostw Europy. Pula nagród sięga miliona zł. Pięć konkursów z piętnastu zaliczy się do światowego rankingu.


[widgetkit id=583]

Będą i specjalne pokazy dla publiczności. Na gości czekają liczne stoiska handlowe, gastronomiczne i specjalna strefa dla dzieci, które m.in. będą miały okazję przejechać się na kucyku. Zawody zaczną się w piątek 7 czerwca rano, a zakończą w niedzielę wieczorem.

Do konkursów zgłosiło się ponad 100 zawodników, ponad 200 koni z 27 krajów. Bilety można kupić przez Internet na www.tobilet.pl lub w kasach przy wejściu, czynnych każdego dnia od godz. 8 do 17. Młodzież szkolna i studenci mają prawo do zniżek, dzieci do lat 13 wchodzą za darmo.

 

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Jak uniknąć kompromitacji?

Trener Lecha liczy na zwycięstwo w Krakowie na Wisłą, ale drużyna jest tak rozbita, rozchwiana emocjonalnie, że trzeba się liczyć z każdym wynikiem. Nawet uniknięcie

Wszystko na jedną kartę

Lato będzie w Lechu gorące. Zostanie podjęta desperacka próba ocalenia tego, co niego zostało. Maciej Skorża otrzymał pełnomocnictwo do działań radykalnych, do dowolnego kształtowania drużyny.