Święto jeździectwa na Woli

Na zabytkowym trawiastym Hipodromie Wola odbędzie się kolejna wielka impreza – 4FOULEE CSI14 Poznań. Ranga jest duża, bo to kwalifikacja do Igrzysk Olimpijskich 2020 roku i odbywających się w tym roku Mistrzostw Europy. Pula nagród sięga miliona zł. Pięć konkursów z piętnastu zaliczy się do światowego rankingu.


[widgetkit id=583]

Będą i specjalne pokazy dla publiczności. Na gości czekają liczne stoiska handlowe, gastronomiczne i specjalna strefa dla dzieci, które m.in. będą miały okazję przejechać się na kucyku. Zawody zaczną się w piątek 7 czerwca rano, a zakończą w niedzielę wieczorem.

Do konkursów zgłosiło się ponad 100 zawodników, ponad 200 koni z 27 krajów. Bilety można kupić przez Internet na www.tobilet.pl lub w kasach przy wejściu, czynnych każdego dnia od godz. 8 do 17. Młodzież szkolna i studenci mają prawo do zniżek, dzieci do lat 13 wchodzą za darmo.

 

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Osłabiony Lech postawi się Rangersom?

Poważne problemy trenera Żurawia. Posypała mu się drużyna przed meczem z Rangersami. Do Glasgow nie polecieli Butko, Crnomarković, Kamiński i Tiba. Stratę dwóch pierwszych można

Zasłużona porażka Warty

Niewiele do powiedzenie mieli Zieloni w meczu przeciwko Górnikowi Zabrze. Goście byli w Grodzisku dużo lepiej zorganizowani, do tego nastawili się ofensywnie. Byli jednak bardzo