Start ligowej wiosny w hokeju na trawie

Ligowa wiosna na otwartych boiskach w hokeju na trawie startuje w najbliższy weekend. W 83. Mistrzostwach Polski mężczyzn odbędą się w niedzielę, 31 marca trzy mecze: o godz. 11 MKS Środa Wielkopolska - Start 1954 Gniezno, o godz. 13 AZS AWF Poznań - AZS Politechnika Poznańska i o godz. 15 LKS Rogowo - Warta Poznań.

W tabeli na czele obrońca tytułu Grunwald Poznań z 26 punktami. Wojskowi wyprzedzają Wartę Poznań i AZS PP – po 20 pkt. i Pomorzanina Toruń – 19 pkt.
Awansem rozegrano pierwsze spotkanie 43. MP kobiet. Ósemka Tarnowskie Góry pokonała w nim KS Rogowo 4:1 (1:0). W sobotę, 30 marca o godz. 16 mecz na szczycie. Obrońca tytułu Start Brzeziny podejmuje u siebie liderujący w tabeli zespół AZS Politechnika Poznańska. Dzień później te same drużyny o godz. 15 zagrają w Poznaniu.

 

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Emocje zaczną się po ostatnim gwizdku

Jeszcze tylko jeden mecz, czyli dopełnienie ligowego obowiązku i w Poznaniu zacznie się dziać. Nikt już nie uwierzy, że wymiana części drużyny przyniesie pożądany skutek,

Porażka Warty. Pięć goli w Grodzisku

Nie udało się Zielonym pokonać w Grodzisku Wielkopolskim Śląska Wrocław. Mecz był wyrównany, zacięty, równie dobrze mógł zakończyć się remisem. Wygrała drużyna bardziej doświadczona, celniej