Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Atrakcyjne turnieje. Kibice kontra piłkarze Lecha

włącz .

Już można zgłaszać drużyny do turniejów, które rozegrane zostaną 21 czerwca na boiskach Strefy Sportu INEA Stadionu. To STS Mundial i Puchar STS. Udział biorą zespoły złożone z kibiców a także pierwsza drużyna Kolejorza. Piłkarze będą też uczestniczyć w różnych przygotowanych dla fanów atrakcjach. Organizatorem jest STS, legalny bukmacher, wspólnie z Wiarą Lecha.

STS Mundial to otwarty turniej piłkarski, w którym mogą wziąć udział wszyscy, bez względu na płeć i wiek. Drużyn będzie tyle, co państw uczestniczących w Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Brazylii – 32. Nazwy zostaną wylosowane. Rywalizacja nastąpi w dwóch etapach, po rozgrywkach grupowych zacznie się faza pucharowa, jak na prawdziwym Mundialu. Na zwycięzców i najlepszych graczy czekają nagrody rzeczowe. Turniej rozegrany zostanie przy Bułgarskiej w godzinach od 9 do 20.

Zgłoszenia drużyn wysyłajmy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zadecyduje kolejność zgłoszeń. Zespół może liczyć najwyżej 10 piłkarzy, a na boisku przebywają bramkarz i 5 graczy w polu. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja pełnoletnich zawodników na stronie www.sts.pl i uiszczenia 150 zł wpisowego dla zespołów startujących w rozgrywkach Wiara Lecha Liga i 250 zł dla pozostałych. Każdy zawodnik otrzyma zwrot kasy na swoje konto na www.sts.pl.

W przerwie STS Mundial, od 13.45 do 14.45 odbędzie się drugi turniej – Puchar STS. Piłkarze pierwszej drużyny Lecha zmierzą się z drużynami złożonymi z kibiców. Przeciwko zawodowym piłkarzom zagra KKS Wiara Lecha i Format, czyli zwycięzcy w sezonie 2013/14 Superpucharu Ligi Wiary Lecha.

Piłkarze Kolejorza będą uczestniczyć w atrakcjach przeznaczonych dla kibiców. Po Pucharze STS odbędzie się konkurs rzutów karnych z udziałem bramkarzy uczestniczących w STS Mundial. Bramkarze Lecha zmierzą się natomiast z najlepszymi zawodnikami turnieju, aby sprawdzić ich umiejętności egzekwowania „jedenastek”.

Piłkarze znajdą oczywiście czas, by spotkać się ze swymi kibicami. Będzie okazja do rozmowy, zrobienia pamiątkowych zdjęć, otrzymania autografów. Zawodnicy pojawią się też na gali rozdania nagród w 12 Sports Bar & Restaurant przy Bułgarskiej 17,po zakończeniu turnieju.