Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Przy Bułgarskiej otwierają Ligawę!

włącz .

Niedziela, godzina 10.15. To ważna data dla wszystkich tęskniących do zimy i do jazdy na łyżwach. Przy INEA Stadionie uruchomione zostanie sztuczne lodowisko. Należy do Lecha Poznań, administrującego stadionem i jego przyległościami. Powoduje, że na Bułgarskiej warto się pokazywać nie tylko w dni meczów, które zresztą w tym roku będą rozgrywane do połowy grudnia, gdy Poznań może opanować sroga zima.

Jeszcze kilka lat temu mieszkańcy Poznania mogli tylko pomarzyć o ślizganiu się na sztucznym lodzie. Teraz lodowisko przy Bułgarskiej nie jest jedynym w mieście, ale jedynym w jego zachodniej części. Władze Lecha, zachęcające do korzystania ze swego obiektu, określają go jako jeden z większych i zarazem najtańszy w mieście. Można z niego korzystać bez względu na pogodę, gdyż jest zadaszony.

Lodowisko będzie czynne codziennie w godzinach od 15 do 21. W weekendy i święta – od 10.15 do 21.30. Oprócz tafli o powierzchni 800 metrów kwadratowych łyżwiarze będą mieli do dyspozycji wypożyczalnię sprzętu, punkt opstrzenia łyżew, automat z ciepłymi napojami i przekąskami, darmowy parking od strony ulicy Ptasiej.