Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Sportowy maj w gminie Dopiewo

włącz .

Amatorski Turniej Piłki Nożnej organizuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie. Odbędzie się on w niedzielę 14 maja na terenie Orlika w Skórzewie przy ul. ks. S. Kozierowskiego 1. Warunkiem przystąpienia do rozgrywek jest ukończenie 15 lat. Wpisowe wynosi 50 zł od drużyny. Zgłoszenia można przysyłać do 8 maja na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Równie ciekawie zapowiada się VII Bieg o Koronę Księżnej Dąbrówki.

Turniej Piłki Ręcznej Kobiet

20 maja (sobota) w hali sportowej GOSiR Dopiewo przy ul. Polnej 1a odbędzie się Turniej w Piłkę Ręczną Kobiet. Początek zawodów przewidziany jest o godzinie 10. Do udziału przystąpić mogą kobiety, które ukończyły 15 lat. Formuła rozgrywek uzależniona jest od liczby zgłoszonych drużyn. Opłata startowa wynosi 150 zł od zespołu. Szczegółowe informacje dotyczące Turnieju dostępne są pod numerami: 61 8148 262 lub 519 807 444. Zgłoszenia do 12 maja trzeba wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Siódmy Bieg o Koronę Księżnej Dąbrówki

28 maja, czyli w ostatnią niedzielę tego miesiąca odbędzie się VII edycja Biegu o Koronę Księżnej Dąbrówki. Jest to największa impreza sportowa organizowana przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie. Trasa w całości przebiega po miękkich leśnych duktach. Dystans – 10 km, a dystans marszu nordic walking – 7,5 km. Jak co rok przewidziane są biegi dziecięce, których trasa uzależniona jest od wieku startujących. Ustalony został limit 600 uczestników biegu oraz 150 uczestników nordic walking. Zapisy ruszyły i trwać będą do 25 maja. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.  Regulamin, zapisy oraz wszelkie informacje dotyczące imprezy znaleźć można na stronie  www.koronadabrowki.pl