Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

GOSiR Dopiewo zaprasza

włącz .

W sobotę 11. lutego 2017r. po raz kolejny hala sportowa GOSiR Dopiewo zamieni się w tor wyścigowy dla samochodów zdalnie sterowanych. Organizatorzy zapraszają w godzinach od 9 do 18 na III Eliminacje RC CARS CUP 2016/2017. Udział w tym wspaniałym widowisku jest darmowy.

Turniej halowej piłki nożnej seniorów – 12 lutego

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza też na Turniej Halowej Piłki Nożnej Seniorów.  Rywalizacja odbędzie się w hali sportowej przy ul. Polnej 1a w Dopiewie.  Zawodnicy musza mieć ukończone  15 lat. Wpisowe wynosi 150 zł od drużyny. Maksymalnie może wystąpić 10 zespołów, decyduje kolejność  zgłoszeń.  Na zgłoszenia czekamy do 7.02.2017 pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

III Turniej XVI Grand Prix Orlików i Żaków – 18-19 lutego

W w hali sportowej GOSiR Dopiewo odbędzie się III Turniej XVI Grand Prix w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa WZPN Pawła Wojtali. Patronat honorowy nad Grand Prix Orlików objął Starosta Poznański Jan Grabkowski, natomiast nad Grand Prix Żaków Wójt Gminy Dopiewo Adrian Napierała.

Zespoły startujące w kategorii Żak: Football Academy Leszno, KS Canarinhos Skórzewo I i II,  DAP Chrobry Gniezno, MKS Patria Buk, KS Korona Zakrzewo, Piłkarska Szkółka Gniezno, KS Lipno Stęszew,

LKS Wielkopolska Komorniki, KP Las Puszczykowo


Zespoły startujące w  kategorii Orlik: DAP Chrobry Gniezno,  GKS Dopiewo I i II, KS Canarinhos Skórzewo, Football Academy Leszno, KS Orkan Konarzewo, KKS 1922 Lechia Kostrzyn, KS Korona Zakrzewo, TPS Winogrady Poznań, UKS 2007 Lusowo

Sportowe ferie z GOSiR-em

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie serdecznie zaprasza w dniach od 6. do 10. lutego (drugi tydzień ferii) na "Sportowe ferie z GOSiR-em". Codziennie od godz. 10:00 do 14:00 hala sportowa przy ul. Polnej 1a podzielona zostanie na dwie strefy: rekreacyjną oraz sportową.

W poniedziałek i wtorek na wszystkich uczestników czekać między innymi dmuchany zamek oraz bramka celnościowa. Na środę, jeśli warunki atmosferyczne pozwolą, przewidziany jest prawdziwy kulig (zbiórka o godzinie 10:30 przy ul. ks. Majcherka 101 w Dopiewie). Natomiast jeżeli pogoda będzie nieodpowiednia spotykamy się o godz. 10:00 w hali przy ul. Polnej 1a. W piątek główną atrakcją będzie wizyta football'istów amerykańskich z zespołu poznańskich Patriotów.   Ponadto codziennie na uczestników czekać będą liczne konkursy z nagrodami oraz moc atrakcji, a co najważniejsze wstęp oraz udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny (jeśli aura pogodowa będzie sprzyjająca, część zajęć przeniesiona zostanie na zewnątrz)!

Serdecznie zapraszamy!