Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Sportowy styczeń w gminie Dopiewo

włącz .

8 stycznia 2017 odbędzie się kolejna odsłona wyścigów samochodów zdalnie sterowanych RCCARS CUP. Organizatorzy zapraszają do hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie w godzinach od 9 do 18. Pełen emocji jest nie tylko udział w tych zawodach, ale również  oglądanie i kibicowanie zawodnikom. Co najważniejsze, wstęp jest zupełnie za darmo!

W weekend 14-15 stycznia w hali sportowej GOSiR Dopiewo odbędą się II Turnieje XVI Grand Prix w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa WZPN Pawła Wojtali. Patronat honorowy nad Grand Prix Orlików objął starosta poznański Jan Grabkowski, natomiast nad Grand Prix Żaków wójt gminy Dopiewo Adrian Napierała.

W sobotę od godziny 9:00 do rywalizacji przystąpi starsza grupa wiekowa - Orlików:

1. KS Korona Zakrzewo

 2. KS Canarinhos Skórzewo

3. GKS Dopiewo

4. KS Orkan Konarzewo

5. DAP "Chrobry" Gniezno

6. OTPS Winogrady

7. UKS Mondi - Grom Dopiewo

8. UKS 2007 Lusowo

9. Football Academy Leszno

10. KKS 1922 Lechia Kostrzyn

W niedzielę od godziny 9:00 zagrają młodsze roczniki - Żaki:

1. Football Academy Leszno

2. KS Korona Zakrzewo

3. KS Canarinhos Skórzewo I

4. KS Canarinhos Skórzewo II

5. DAP "Chrobry" Gniezno

6. MKS Patria Buk

7.  LKS "Wielkopolska" Komorniki

8. KP LAS Puszczykowo

9. Piłkarska Szkółka Gniezno

10. KS Lipno Stęszew

21. stycznia roku Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie serdecznie zaprasza na Turniej Halowej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Wójta Gminy Dopiewo. Sportowe zmagania potrwają od godz. 9 do ok. godz. 15 w hali sportowej przy ul. Polnej 1a. Przewidywana liczba zespołów - 8.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym reprezentantom!

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie tradycyjnie informuje o możliwości bezpłatnegoskorzystania ze sprzętu sportowego oraz hali przy ul. Polnej 1a w ramach "Sportowej Soboty". 21. stycznia w godzinach od 16 do 20 hala będzie otwarta dla wszystkich chcących aktywnie spędzić sobotnie popołudnie. Do zobaczenia!

GOSiR serdecznie zaprasza na Amatorski Turniej Piłki Siatkowej. Początek sportowych zmagań w niedzielę 22. stycznia o godz. 9.  Chętne zespoły prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny:
519 807 444. Wpisowe wynosi 150 zł/zespół. Maksymalna liczba drużyn - 10. O udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

 W ostatni weekend stycznia (28-29) w hali GOSiR odbędzie się Turniej Ultimate Frisbee GOSiR CUP. Zespoły z całej Polski przyjadą do Dopiewa, żeby przez dwa dni rywalizować o miano najlepszych. Naszą gminę godnie reprezentować będzie zespół Brave Beavers, Młodzieżowy Mistrz Polski 2015. W sobotę rozgrywki potrwają przez cały dzień, od godz. 8 do 18, natomiast w niedzielę od godz. 8 do 15. Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspierania naszych reprezentantów!