Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Ciekawe imprezy w gminie Dopiewo

włącz .

Wyścigi samochodów zdalnie sterowanych RCCARS CUP będzie można oglądać 13 listopada w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu, w godzinach od 9 do 18. To kolejna odsłona tej szalenie widowiskowej rywalizacji. Emocjonujący jest zarówno czynny udział w tych zawodach, jak i samo oglądanie. Co więcej – będzie można tego doświadczyć za darmo.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie informuje też o możliwości bezpłatnego skorzystania z hali sportowej przy ulicy Polnej 1a w ramach „Sportowej Soboty”. 16 do 20 hala będzie stała otworem dla wszystkich chętnych, którzy zechcą spędzić sobotnie popołudnie na sportowo. To doskonała okazja do zagrania w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenisa stołowego, badmintona oraz speed badmintona.

W niedzielę 20. listopada roku GOSiR w Dopiewie organizuje Halowy Turniej Piłki Nożnej.  Wpisowe wynosi 150 zł od zespołu. Chętne drużyny prosimy o wysyłanie zgłoszeń do 14. listopada 2016 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.