Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Rajd rowerowy na pożegnanie wakacji

włącz .

28 sierpnia Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie zaprasza na VI Rajd rowerowy NA KONIEC WAKACJI. Będzie miał formułę promienistą. Każdy uczestnik powinien zaliczyć minimum 3 z 5 punktów kontrolnych wyznaczonych przez organizatora na terenie Gminy Dopiewo. Nie ma startu wspólnego, a trasę dojazdu do poszczególnych punktów uczestnicy wybierają sami we własnym zakresie.

Nie ma obowiązku jazdy szlakami rowerowymi (nie wszystkie punkty znajdują się przy oznaczonych szlakach rowerowych). Zadania w punktach kontrolnych można wykonywać w godzinach od 9 do 12. Następnie należy udać się na metę – owocowa plaża w Zborowie. Należy tam dotrzeć w godzinach od 11 do 13. Pierwszych 200 uczestników na mecie z zaliczonymi minimum trzema punktami kontrolnymi otrzyma poczęstunek.

Na mecie będzie można dokonać bezpłatnego znakowania rowerów, rejestracji dokonywać będzie policja. Udział w rajdzie jest bezpłatny.Podsumowanie Rajdu i przyznanie nagród nastąpi około godz. 14, a cała impreza zakończy się około godz. 14.30.