Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Dopiewo zaprasza na letnie atrakcje

włącz .

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do Letniej Strefy. Zajęcia odbywać się będą do 31 sierpnia na Orlikach w Skórzewie i Dopiewie (od poniedziałku do piątku) i na owocowej plaży w Zborowie (środy i piątki). W programie gry, zabawy, animacje i inne ciekawe formy aktywności. Udział jest bezpłatny, trzeba tylko zebrać pięcioosobową grupę. Szczegółowy harmonogram – na stronie www.gosir.dopiewo.pl i na plakatach.

Zborowo na sportowo!

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie gorąco zaprasza na wakacyjną imprezę z cyklu Zborowo na Sportowo. Będzie to druga tego lata impreza sportowa pod tym hasłem, która odbędzie się 7 sierpnia 2016 roku (niedziela) na owocowej plaży w Zborowie. Od godziny 11 do 11:40 przyjmowane będą zapisy na Turniej Siatkówki Plażowej, który wystartuje o godzinie 12. Wpisowe wynosi 20 zł od pary. Ponadto o godzinie 13, 14 i 15 odbędą się 30-minutowe zajęcia ZUMBY z instruktorem. Dodatkowo od godziny 13 do 17 przewidziane są animacje i konkursy dla dzieci i młodzieży.

Zumba na Plaży

W każdy czwartek do końca wakacji o godzinie 18, na owocowej plaży w Zborowie odbywają się będą zajęcia Zumby Na Plaży. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości można zadzwonić pod numer 697 548 698 (Zumba Konarzewo).