Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Gimnazjum Salezjańskie wygrało piłkarski turniej

włącz .

Do turnieju drużyn gimnazjalnych o puchar dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych zgłosiło się osiem drużyn, stawiło się jednak tylko pięć. Turniej rozegrano więc w formule „każdy z każdym”. W hali sportowej Politechniki Poznańskiej odbyło się 10 ciekawych, pełnych emocji spotkań.

Najpierw odbyła się krótka odprawa trenerów, uroczystego otwarcia turnieju dokonał dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych z ulicy Grunwaldzkiej – Arkadiusz Dratwa. Odbył się występ czirliderek z Gimnazjum nr 56. A potem już przyszedł czas na piłkarskie zmagania. Gimnazjaliści rywalizowali o cenne nagrody i puchary, nikt nie opuścił turnieju bez zestawu upominków.

Po zaciętej walce PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ BUDOWLANYCH zdobyła drużyna Publicznego Gimnazjum Salezjańskiego, drugie miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum im. Dąbrówki, a trzecie drużyna z Gimnazjum nr 6.

Klasyfikacja generalna:

I miejsce       Gimnazjum Salezjańskie18 pkt

II miejsce      Gimnazjum im. Dąbrówki          17 pkt

III miejsce     Gimnazjum nr 6                16 pkt

IV miejsce    Gimnazjum nr 44              3 pkt

V miejsce      Gimnazjum nr 56              3 pkt

Najlepszym bramkarzem został Karol Maćkowiak – Gimnazjum im. Dąbrówki

Najlepszym Zawodnikiem został Bartosz Kubacha – Gimnazjum Salezjańskie

Szczególne podziękowania należą się partnerom turnieju – firmom Fakro, Pekabex, WUPRINŻ, AutoCompol S.A., KosBud oraz szkole językowej Leader School Poznań - Grunwald.