Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Gimnazjaliści, zagrajcie w turnieju piłkarskim!

włącz .

Zespół Szkół Budowlanych im Rogera Sławskiego (z ulicy Grunwaldzkiej) po raz trzeci zaprasza nauczycieli i uczniów II i III klas gimnazjalnych, z terenu Poznania i powiatu, na turniej piłkarski. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem, miały ciekawy i emocjonujący przebieg. Dziesięcioosobowe drużyny (bramkarz, 5 graczy, 4 rezerwowych) zmagać się będą o Puchar Dyrektora ZSB.

Dwudniowy turniej rozegrany zostanie 11 i 12 lutego (w czwartek i piątek) w hali sportowej Politechniki Poznańskiej, w godzinach od 9 do 14. Pierwszego dnia odbędą się zmagania grupowe, półfinały i finał zaplanowano na dzień drugi. Przewidziany jest udział dwunastu drużyn, więc chcąc znaleźć się na liście uczestników nie można zwlekać ze zgłoszeniem się. Przed 5 lutego trzeba wysłać wniosek na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , podając dane szkoły, nazwisko opiekuna i swoje dane kontaktowe. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Patronat nad Turniejem o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych objęły: Politechnika Poznańska oraz firmy FAKRO, Pekabex, Kosbud, BRICOMAN, Lepiko, Auto Compol, WUPRINŻ. Wszelkie informacje na temat turnieju i jego regulaminu można znaleźć na stronie internetowej szkoły: www.zsb.com.pl.