Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Trzecia edycja Enea Tri-Tour Winter na Cytadeli

włącz .

Uczestniczyło w niej blisko 300 biegaczy. To nie koniec emocji – w najbliższym czasie odbędzie się Indoor Triathlon oraz impreza biegowa dedykowana Paniom: Enea Tri Tour Challenge Woman Run.

Nakrótszym, sześciokilometrowym dystansie znównajlepszy był Patryk Sobczyk z czasem 22:15. Wśród pań triumfowała Monika Brzozowska z czasem 26:10. W biegu na 12 km zwycięzcą okazał się Radosław Pluciński (czas 43:22). Natomiast najlepszą zawodniczką na dłuższym dystansie była Aleksandra Peisert (czas 52:30).

Enea Tri TourWinterRunIII podobnie jak wcześniejsze edycje zostałrozegranynawymagającejtrasie, którącharakteryzowałylicznezbiegiipodbiegi. Dopisała pogoda, brak srogiej zimy zachęca do biegania i pracy nad formą. Każdyzawodnik, któryprzekroczyłlinięmety,otrzymałpamiątkowymedali mógłuzupełnićstraconekalorie. Organizatorzyprzygotowaliteżupominkidla10 najlepszychzawodniczek i10 najlepszychzawodników na obydwu dystansach. Podsumowano także wszystkie III edycje.

Koniec serii Enea Tri Tour Winter Run to także nagrody dlanajlepszejtrójkikobietimężczyzn. Najlepszą Panią w całym cyklu na dłuższym dystansie 12 km okazała się Aleksandra Peisert, zaś wśród mężczyzn zwyciężył triumfator dzisiejszego biegu – Radosław Pluciński Na krótszym z dystansów  zwycięzcami w „generalce” okazali się Patryk Sobczyk i Monika Brzozowska

KażdychętnymożewdalszymciągupodjąćwyzwanieiwkroczyćnaRoadtoChallengePoznań. Szczegóły na temat kolejnych imprez do sprawdzenia na stronie www.endusport.pl. Już wkrótce podana zostanie informacja o specjalnej imprezie biegowej dla kobiet.