Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Runmageddon Hardcore nie był im straszny

włącz .

Organizatorzy określają warszawski półmaraton jako najtrudniejszy w Europie. Uczestnicy zmagają się nie tylko z 21-kilometrowym dystansem, ale i przenikliwym chłodem oraz z siedemdziesięcioma różnorakimi przeszkodami. W tym morderczym biegu z powodzeniem wystartowała ekipa Our Team Poznań.

Wydarzenie to odbyło się 30 listopada. Sportowcy z Our Team Poznań Red Box pobiegli w składzie: Dorota Maria Walocha, Łukasz Kapral, Rafał Kwiatkowski, Jakub Smoliński, Jan Kłak, Wojciech Hampel, Marcin Kołodziejczyk, Piotr Alaksandrzak, Bartosz Kowalski, Andrzej Walocha.

Uczestnicy biegu zmagali się z otworzonymi przez organizatorów przeszkodami, takimi jak tunele, ruiny starej wieży ciśnień, pionowe zasieki. Były i dwie przeszkody fizyczne – broniący dostępu do mety zawodnicy futbolu amerykańskiego Warsaw Crusaders i rugbystki Legii Warszawa.

Liczba uczestników biegu wyniosła 600. Najlepszy sportowiec z Our Team, Łukasz Kapral, uplasował się na 47 pozycji. W klasyfikacji drużynowej klub zajął 9 miejsce. Tylko osoby najtwardsze, z ponadprzeciętnymi predyspozycjami psychofizycznymi pozwoliły sobie na start w tak ekstremalnie trudnych zawodach. – Gratulacje! Jesteście dumą naszego klubu – komentuje trener Łukasz Smoliński.