Remis juniorów w Ogródku

Polska reprezentacja piłkarska do lat 16, prowadzona przez Marcina Dornę, zmierzyła się z Irlandią Północną uzyskując wynik bezbramkowy. Mecz odbył się w Wileckim Ogródku. Uczestniczyło w nim dwóch piłkarzy Lecha: bramkarz Krzysztof Bąkowski i obrońca Jerzy Tomal. Mecz nie był porywający, ale i tak zainteresował obecną na widowni młodzież, a przede wszystkim skautów.


[widgetkit id=552]

Polska drużyna zagrała w składzie: Krzysztof Bąkowski – Jerzy Tomal, Jakub Malec, Ariel Mosór, Daniel Hoyo-Kowalski, Mateusz Łęgowski, Patryk Kusztal, Radosław Cielemęcki, Dominik Wasilewski, Aleksander Buksa, Mateusz Musiałowski. Rezerwowi – Jakub Ojrzyński, Filip Balcewicz, Adrian Bukowski, Fryderyk Gerbowski, Bartłomiej Kafel, Olaf Karczakowski, Filip Wilak, Szymon Włodarczyk, Brian Woschek.

 

 

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Jak uniknąć kompromitacji?

Trener Lecha liczy na zwycięstwo w Krakowie na Wisłą, ale drużyna jest tak rozbita, rozchwiana emocjonalnie, że trzeba się liczyć z każdym wynikiem. Nawet uniknięcie

Wszystko na jedną kartę

Lato będzie w Lechu gorące. Zostanie podjęta desperacka próba ocalenia tego, co niego zostało. Maciej Skorża otrzymał pełnomocnictwo do działań radykalnych, do dowolnego kształtowania drużyny.