Punkty dla hokeistów AZS AWF?

Brązowy medalista poprzedniego sezonu AZS AWF Poznań w pierwszych trzech kolejkach z silnymi rywalami (mistrz Grunwald Poznań, wicemistrz Pomorzanin Toruń i LKS Gąsawa) nie zdobył ani jednego punktu. W najbliższy weekend podejmuje u siebie Start 1954 Gniezno i ma szanse na poprawienie sytuacji w tabeli.

Ciekawe będą też mecze: AZS-u Politechnika Poznańska z będącym dotychczas bez straty punktów Pomorzaninem oraz drużyn, które czeka walka o utrzymanie w ekstraklasie hokeja na trawie czyli Ósemki Tarnowskie Góry z Polonią Środa Wielkopolska.

Terminarz: sobota godz. 16 AZS PP – Pomorzanin, niedziela godz. 12 AZS PP – Gąsawa, Grunwald – Stella Gniezno (Grunwald nie dysponując aktualnie boiskiem ze sztuczną trawą będzie gospodarzem tego spotkania), godz. 14 Pomorzanin – Siemianowiczanka, Ósemka – Polonia i AZS AWF – Start 1954.

Mistrzynie faworytkami

Mistrzynie Polski Start Brzeziny podejmują o godz. 13 w niedzielę u siebie w spotkaniu MP hokeja na trawie kobiet beniaminka Ósemkę Tarnowskie Góry. Są zdecydowanymi faworytkami i zapewne umocnią się na czele tabeli.

Bardziej wyrównany powinien być drugi niedzielny mecz (godz. 12) na sztucznej murawie w Gąsawie. LKS Rogowo zmierzy się w nim z wicemistrzem kraju AZS Politechniką Poznańską.

(AK)

Udostępnij:

Podobne

Słabość Lecha nadzieją Luksemburczyków

Carlos Fangueiro, trener F91 Dudelange, nie ma złudzeń: Lech jest faworytem, nie ma co porównywać jakości piłkarzy obu zespołów i wysokości budżetów. Luksemburczycy nie przyjechali

Na transfery trener nie liczy

Pokonanie w dwumeczu mistrza Luksemburga da Lechowi awans do fazy grupowej Ligi Konferencji. Trzeba będzie łączyć występy w Europie z ekstraklasą. Trener John van den