Poznaniak Jacek Rzepecki wygrywa kolejną zawodową walkę w K-1!

8 czerwca w Buku koło Poznania odbyła się zawodowa Gala Ring Club Professional, gdzie zgromadzeni kibice mogli obejrzeć walki w boksie oraz kickboxingu.

Jacek Rzepecki reprezentujący klub Ankos MMA w ringu stanął naprzeciwko Ukraińca Olega Pavlyaka. Po pierwszej rozpoznawczej rundzie, w drugiej, kiedy do głosu zaczął dochodzić Rzepecki, sędzia przerwał walkę z powodu głębokiego rozcięcia na głowie Ukraińca. Zawodnik Ankosu trafił czysto kolanem na głowę i wygrał przez techniczny nokaut.

Po walce zwycięzca powiedział: – Rywal walczył nieczysto, wpadał, atakował głową. Po jednej z takich akcji pękł mi łuk brwiowy. Mimo wszystko zachowałem spokój i byłem cierpliwy, odpowiedziałem celną akcją i sędzia z powodu mocnego krwawienia nie dopuścił przeciwnika do dalszej rywalizacji. Cieszę się z kolejnego zwycięstwa, ale czuję niedosyt. Byłem świetnie przygotowany i nie mogłem pokazać wszystkiego, co było zaplanowane na tę walkę. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają, rodzinie, najbliższym, trenerom Ankos MMA oraz zawodnikom klubu. Dziękuję także organizatorom, Panu Włodzimierzowi Rzadkiewiczowi oraz Łukaszowi Szulcowi. Pełen profesjonalizm.

To już drugie zwycięstwo Jacka Rzepeckiego dla federacji Ring Club Professional, a szóste w zawodowej karierze. Zawodnik z 6 wygranych walk, aż 5 rozstrzygnął przed czasem.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Emocje zaczną się po ostatnim gwizdku

Jeszcze tylko jeden mecz, czyli dopełnienie ligowego obowiązku i w Poznaniu zacznie się dziać. Nikt już nie uwierzy, że wymiana części drużyny przyniesie pożądany skutek,

Porażka Warty. Pięć goli w Grodzisku

Nie udało się Zielonym pokonać w Grodzisku Wielkopolskim Śląska Wrocław. Mecz był wyrównany, zacięty, równie dobrze mógł zakończyć się remisem. Wygrała drużyna bardziej doświadczona, celniej