Poznań Fight Night w październiku

Poznańscy fighterzy Łukasz Demczur i Tomasz Kondraciuk będą lokalnymi bohaterami gali FEN 22: Poznań Fight Night. Gala odbędzie się 20 października w hali UAM na poznańskim Morasku. Ogłoszony został pierwszy bohater walki wieczoru. Jest nim niezwykle doświadczony i utytułowany Damian Grabowski (w przeszłości toczył boje dla największej federacji MMA - UFC).

– Poznań jest kolejnym miastem, które będzie gospodarzem naszej edycji. Czuję się zaszczycony, że zawitamy do stolicy Wielkopolski, bo ten region ma ogromne tradycje jeżeli chodzi o mieszane sztuki walki. Cieszę się, że z władzami miasta patrzymy w tym samym kierunku i chcemy stworzyć naprawdę kapitalne widowisko, które na zawsze zostanie w pamięci wszystkich kibiców MMA w naszym kraju – powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN. 

Tomasz Kondraciuk zmierzy się z utalentowanym Bartoszem Leśko. Będzie to typowe starcie doświadczenia z młodością. Łukasz Demczur z stoi przed największym wyzwaniem w swojej karierze, jakim będzie starcie z Kamilem Łebkowskim.

Karta walk FEN 22:
    Damian Grabowski VS TBA – 120 kg
    Radosław Paczuski VS TBA- 85 kg K-1*
    Mateusz Rębecki VS Łukasz Kopera – 70 kg*
    Bartosz Leśko VS Tomasz Kondraciuk – 84 kg
    Kamil Gniadek VS Jacek Jędraszczyk – 77 kg
    Kamil Łebkowski VS Łukasz Demczur – 66 kg
    Krzysztof Klaczek VS TBA – 66 kg
    TBA vs TBA
    TBA VS TBA

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Lech zna potencjalnych rywali

Wiadomo już, na kogo może trafić Lech Poznań w pierwszej rundzie kwalifikacji do Ligi Europy. To kluby z Łotwy – RFS Ryga lub Valmeira FC

Jan Sykora od poniedziałku w Lechu?

Już w piątek miało się rozstrzygnąć, czy czeski piłkarz Jan Sykora, po przejściu badań w klinice Rehasport, zostanie nowym graczem Lecha. W tym przypadku testy