Porażka akademiczek

W zaległym meczu Basket Liga Kobiet w hali na poznańskim Piotrowie Enea AZS Poznań podejmowała Artego Bydgoszcz, drużynę prowadzoną przez bardzo dobrze w Poznaniu znanego Tomasza Herkta. Niestety przegrała, choć minimalnie.


[widgetkit id=572]

Bydgoszczanki to czołowa drużyna w lidze, jednak mecz wbrew pozorom nie był jednostronny. Po ciekawej pierwszej kwarcie wygrywają poznanianki, druga dla przyjezdnych. Po przerwie trzecia kwarta wyraźnie dla Artego, co zadecydowała o wygranej drużyny gości. Końcówka dla gospodyń, ale to nie wystarczył odo zwycięstwa.

Bardzo dobry mecz w AZS rozegrała Jazmine Davis, zdobywczyni 26 punktów. Aktualnie AZS plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli, Artego na trzecim. Już w sobotę kolejny mecz, do Poznania przyjeżdża Arka Gdynia.

Enea AZS Poznań – Artego Bydgoszcz 75:81(22:20,17:21,15:25,21:15).

AZS- Davis 26, Hillsman 14, Parysek-Bochniak 12, Samborksa 8, Stefańczyk 6, Demczur 3, Urbaniak 3, Parzeńska 2, Niemojewska 1, Nowicka.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Emocje zaczną się po ostatnim gwizdku

Jeszcze tylko jeden mecz, czyli dopełnienie ligowego obowiązku i w Poznaniu zacznie się dziać. Nikt już nie uwierzy, że wymiana części drużyny przyniesie pożądany skutek,

Porażka Warty. Pięć goli w Grodzisku

Nie udało się Zielonym pokonać w Grodzisku Wielkopolskim Śląska Wrocław. Mecz był wyrównany, zacięty, równie dobrze mógł zakończyć się remisem. Wygrała drużyna bardziej doświadczona, celniej