Drużyna Wiary Lecha pokonała na wyjeździe w III rundzie Pucharu Polski Polonię Poznań. Strzeliła dwie bramki, mogłoby być ich więcej. Mimo fatalnego, utrudniającego grę boiska Kibole pokazali dobrą piłkę, przez cały mecz panowali nad wydarzeniami, ich zwycięstwo nie buło zagrożone. Z szczególnie dobrej strony pokazali się w pierwszej połowie, gdy Stanisław Makowski zdobył bramkę.


[widgetkit id=122]

W drugiej połowie boisko musiał opuścić Bartnicki. Piłkarz Polonii złapał dwie żółte kartki i osłabił drużynę. Tuż po tej sytuacji Stanisław Makowski zdobył drugą bramkę, co uspokoiło sytuację, awans Kiboli stał się pewny, nie forsowali już tempa. Te dwie drużyny spotkają się za trzy tygodnie w lidze, mecz zostanie rozegrany także przy ulicy Harcerskiej.

Drużyna Wiary Lecha zagrała w składzie: Juchacz , Nowak, Pawlaczyk, Łaszyński, Kwaśniak, Adamski(46. Wojciechowski) Górczak ( 65. Kuzmowicz), Smura (46. Makowski Jan), Makowski Stanisław, Makowski Piotr, Wróż (46. Krystkowiak).

Udostępnij:

Podobne

Słabość Lecha nadzieją Luksemburczyków

Carlos Fangueiro, trener F91 Dudelange, nie ma złudzeń: Lech jest faworytem, nie ma co porównywać jakości piłkarzy obu zespołów i wysokości budżetów. Luksemburczycy nie przyjechali

Na transfery trener nie liczy

Pokonanie w dwumeczu mistrza Luksemburga da Lechowi awans do fazy grupowej Ligi Konferencji. Trzeba będzie łączyć występy w Europie z ekstraklasą. Trener John van den