Panie dają radę! Idą na mistrza

W Ekstralidze futsalu kobiet fazą wstępną był podział na grupy (północ i południe). Piłkarki UAM Poznań grają na północy. Zajęły pierwsze miejsce w swej grupie. Spotkały się z czwartą ekipą z południa – Golem Częstochowa. I nie dały rywalkom szans.


[widgetkit id=567]

Pierwszy mecz, wyjazdowy poznanianki wygrały 2:0. W rewanżu na Morasku zwyciężyły 6:2 zapewniając sobie grę w najlepszej czwórce, czyli Final Pour. Być może turniej ten odbędzie się w Poznaniu. Kontrkandydatem do jego organizacji jest Kraków.

UAM Poznań – Gol Częstochowa 6:2(2:0)
7′ Jacewicz, 9′ Busza, 31′ Zając, 33′ Jacewicz, 34′ Ładniak, 40′ Folbarska – dla UAM.
21′ Mika, 39′ Wójcik – dla Gol
UAM : Dominika Dewicka, Anna Napierała – Patrycja Falborska, Alicja Zając, Alicja Busza, Adrianna Sikora, Monika Nowak, Anna Jacewicz, Katarzyna Tarnowska, Aleksandra Jankowska, Paula Fronczak, Małgorzata Ładniak, Katarzyna Gozdek
Gol : Klaudia Ciupa – Natalia Klyta, Renata Uchnast, Justyna Wójcik, Marta Mika, Małgorzata Miniak, Dominika Woszczyńska, Oliwia Pająk, Martyna Jeziorska, Dominika Małycha.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Jak uniknąć kompromitacji?

Trener Lecha liczy na zwycięstwo w Krakowie na Wisłą, ale drużyna jest tak rozbita, rozchwiana emocjonalnie, że trzeba się liczyć z każdym wynikiem. Nawet uniknięcie

Wszystko na jedną kartę

Lato będzie w Lechu gorące. Zostanie podjęta desperacka próba ocalenia tego, co niego zostało. Maciej Skorża otrzymał pełnomocnictwo do działań radykalnych, do dowolnego kształtowania drużyny.