Mistrzostwa Świata: pierwsze sukcesy Figo i Ediego

Reprezentant Our Team Poznań, ambasador DRUŻYNA SZPIKU Adrian Figo Szymanowski, w ćwierćfinałowym pojedynku Mistrzostw Świata juniorów w kickboxingu low kick kat. 75 kg, ciężko znokautował Kazacha ASHIROV AMIR. Oponent Figo po potężnym kopnięciu w głowę potrzebował specjalistycznej pomocy, by opuścić matę ringu. Tym samym wychowanek Łukasza i Jakuba Smolińskich wywalczył co najmniej brązowy medal najważniejszego w karierze dla kickbokserów turnieju. W półfinałowym starciu skrzyżuje rękawice z Ukraińcem o nazwisku Putilof Serhii.

Drugi z zawodników Our Team Poznań Mateusz Edi Kupijaj w kategorii 57kg w pojedynku półfinałowym skrzyżuje rękawice z Rosjaninem Danirem Drushovem. Kupijaj do Polski także wróci co najmniej z brązowym medalem.
– Dziękujemy wszystkim wspierającym akcję WIELKA ZBIÓRKA ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA UDZIAŁ W MISTRZOSTWACH ŚWIATA W KICKBOXINGU. W szczególności dla Schmidt Bike&Service , CITYZEN, Mielenko J&M Ośrodek Wypoczynkowy , Hero Sport , Bistro u Grzegorza ,DOBRY ADRESoraz poznańskich mediów, bez Waszej pomocy wyjazd i sukcesy naszych podopiecznych byłyby niemożliwe  – komentują trenerzy Łukasz i Jakub Smolińscy .

Udostępnij:

Podobne

Słabość Lecha nadzieją Luksemburczyków

Carlos Fangueiro, trener F91 Dudelange, nie ma złudzeń: Lech jest faworytem, nie ma co porównywać jakości piłkarzy obu zespołów i wysokości budżetów. Luksemburczycy nie przyjechali

Na transfery trener nie liczy

Pokonanie w dwumeczu mistrza Luksemburga da Lechowi awans do fazy grupowej Ligi Konferencji. Trzeba będzie łączyć występy w Europie z ekstraklasą. Trener John van den