Medale w hokeju na trawie rozdzielą w Poznaniu

Medale w 83. Mistrzostwach Polski seniorów i w 43. MP seniorek w hokeju na trawie zostaną rozdzielone w weekend na stadionie AWF w Poznaniu. W rywalizacji mężczyzn obrońca tytułu i lider po zasadniczej części rozgrywek Grunwald Poznań zagra 25 i 26 bm. o godz. 17 z wiceliderem Pomorzaninem Toruń. W spotkaniach o brąz trzecia Warta Poznań i czwarty LKS Rogowo zmierzą się o godz. 15 w sobotę i o godz. 13 w niedzielę.

W rywalizacji pań liderki I fazy AZS Politechnika Poznańska 25 bm. czeka mecz z czwartym zespołem KS Rogowo o godz. 11, a broniące tytułu wiceliderki Hokej Start Brzeziny tego samego dnia o godz. 13 zagrają z trzecią w tabeli Ósemką Tarnowskie Góry.  W niedzielę najpierw pokonane w sobotę zmierzą się o brąz o godz. 11, a zwyciężczynie w finale o godz. 15.
W związku z powołaniem do życia w sezonie 2019/ 2020 8-drużynowej Hokej Superligi mężczyzn od piątku do niedzieli w Gnieźnie o dwa miejsca w nowej najwyższej klasie zagrają systemem każdy z każdym: zespoły siódmy i ósmy z ekstraklasy – Start 1954 Gniezno i LKS Gąsawa oraz zespoły pierwszy i drugi  z II  ligi – Lipno Stęszew i Stella Gniezno.
(AK)

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Emocje zaczną się po ostatnim gwizdku

Jeszcze tylko jeden mecz, czyli dopełnienie ligowego obowiązku i w Poznaniu zacznie się dziać. Nikt już nie uwierzy, że wymiana części drużyny przyniesie pożądany skutek,

Porażka Warty. Pięć goli w Grodzisku

Nie udało się Zielonym pokonać w Grodzisku Wielkopolskim Śląska Wrocław. Mecz był wyrównany, zacięty, równie dobrze mógł zakończyć się remisem. Wygrała drużyna bardziej doświadczona, celniej