Lechici pojechali na zgrupowanie

Piłkarze Kolejorza trenują już w Opalenicy, czyli tam, gdzie do Euro 2020 przygotowywała się niedawno reprezentacja Polski. Kadra wciąż jest dziurawa, brakuje lewych obrońców. Nowi zawodnicy mają dołączyć do zespołu w trakcie pobytu na obozie. Potrwa on do 9 lipca.

Z zespołem pojechali zawodnicy niedawno pozyskani: prawy obrońca Joel Pereira, pomocnik Radosław Murawski, napastnik Artur Sobiech. Jest i grupa zawodników, którzy do niedawna byli z Lecha wypożyczeni do innych klubów i prawdopodobnie teraz też odejdą. Joao Amaral ma szansę zostać w Poznaniu, ale nie jest to jeszcze pewne. Do klubu pierwszoligowego na rok trafi młody napastnik Filip Szymczak. Potrzebne mu są występy na boisku, a w Lechu byłoby o to trudno.

Już w środę o godzinie 18 Lech rozegra w Opalenicy pierwszy sparing – przeciwko Zagłębiu Lubin. W sobotę o godzinie 15 na własnym stadionie, na oczach kibiców, spotka się z Lechią Gdańsk.

Kadra Lecha na zgrupowanie w Opalenicy liczy 29 osób. To:
Bramkarze: Filip Bednarek, Mickey van der Hart, Miłosz Mleczko.
Obrońcy: Filip Borowski, Djordje Crnomarković, Alan Czerwiński, Antonio Milić, Krystian Palacz, Joel Pereira, Thomas Rogne, Bartosz Salamon.
Pomocnicy: Joao Amaral, Jakub Kamiński, Jakub Karbownik, Jesper Karlström, Tymoteusz Klupś, Antoni Kozubal, Filip Marchwiński, Karlo Muhar, Radosław Murawski, Dani Ramirez, Michał Skóraś, Mateusz Skrzypczak, Jan Sýkora, Pedro Tiba.
Napastnicy: Mikael Ishak, Aron Johannsson, Artur Sobiech, Filip Wilak.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Brawo Lech! Taką grę chcemy oglądać!

Czy to prawdziwe przełamanie? Czy zawsze będziemy oglądać takiego Kolejorza? Bardzo byśmy chcieli. Miał słabe momenty, wciąż było widać nerwowość, ale i pojawiło się to,