Koniec kryzysu Lecha II? Wysokie zwycięstwo

Pierwsze zwycięstwo na własnym boisku i od razu rekordowo wysokie. Rezerwy Lecha Poznań pokonały Victorię Września 5:0. Aż nie chce się wierzyć, że we wszystkich poprzednich spotkaniach podopieczni trenera Patryka Kniata nie zdobyli u siebie ani jednego gola. Wynik mógłby być jeszcze wyższy. W pierwszej połowie Wiktor Witt nie wykorzystał „jedenastki”.

Do przerwy wynik był bezbramkowy mimo dużej przewagi Lecha II i wydawało się, że będzie jak zawsze. Od 56 minuty bramki się jednak posypały i już po 7 minutach wynik brzmiał 3:0 i goście stracili wiarę w uzyskanie korzystnego rezultatu. Dwa gole zdobył Fontowicz, po jednym Klichowicz, Juchacz i Kurbiel. Po dziesięciu kolejkach rezerwy Lecha awansowały aż na 12. pozycję w tabeli. Wydaje się, że kryzys mają za sobą. Za tydzień grają w Środzie Wielkopolskiej z Polonią.