Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Dzień talentów i inne atrakcje przy Bułgarskiej

włącz .

Kto chce się przekonać, że jego syn, rocznik 2005-2008, ma zadatki na piłkarza, powinien go przyprowadzić w sobotę lub niedzielę na INEA Stadion. Najbardziej utalentowani jeszcze we wrześniu dołączą do złotych grup Akademii Lecha. O godzinie 17 w sobotę, płacąc symboliczne 2 zł, można uczestniczyć w hiphopowym koncercie fanatyków Kolejorza. O godzinie 20.30 zacznie się mecz Lecha z Zawiszą. Chciałoby się powiedzieć, że i to widowisko zapowiada się ciekawie…

Lech Talent’s Day to wielki, cyklicznie organizowany nabór do Kolejorza. Klubowi zależy na pozyskiwaniu uzdolnionych młodych adeptów futbolu, nie chciałby przegapić żadnej „perełki”, dlatego od kilku lat organizuje akcję ich wyławiania. W sobotę odbędą się testy dla roczników 2007 i 2008, a w niedzielę 2005 i 2006. Warto się pojawić na stadionie, bo jeżeli nawet testowany chłopak nie otrzyma jeszcze tym razem zaproszenia na treningi w wiodących grupach Akademii, to zostanie zachęcony do szkolenia w Lech Poznań Football Academy. Uczestnicy Lecha Poznań Talent’s Day mają prawo do dwóch darmowych treningów.

Rodzice i ich synowie powinni stawić się przy sklepie Stacja Kolejorz. W sobotę zbiórka rocznika 2008 odbędzie się o godzinie 9.30, a rocznika 2007 – o 11.30. W niedzielę rocznik 2006 spotyka się o godzinie 9.30, a rocznik 2005 o 11.30. Testy odbędą się na boisku ze sztuczną trawą, uczestnicy muszą mieć strój sportowy. Warto potraktować udział jako dobrą zabawę. Chłopcy otrzymają darmowe bilety na wybrany tegoroczny mecz Lecha, dorośli 10 zł zniżki na dwie wejściówki. Inne atrakcje – bilety na zwiedzenie stadionu, możliwość dokonania zakupów w klubowym sklepie z 15-procentową zniżką.

Organizatorami hiphopowego koncertu będą Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań, Lech Pils, STS. Fanatycy Kolejorza będą promują płytę Definicja Kibol, a gościem specjalnym ma być Kaczor. Przed meczem z Zawiszą powstanie strefa zabaw dla dzieci, które będą uczyć się dopingu, stworzą meczową oprawę pokazaną potem na stadionie. Klub KKS Boks poprowadzi zajęcia w różnych sztukach walki. Przed Trybuną im. Henryka Czapczyka zaprezentują się motocykliści ze swymi maszynami, będzie można oglądać auta wyścigowe i sportowe, pojazdy wojskowe.

W tej sytuacji nie ma gwarancji, że mecz piłkarzy Lecha i Zawiszy będzie można nazwać największą atrakcją weekendu na Inea Stadionie.