Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Na Bułgarską wraca doping

włącz .

Po katastrofie, jaką było wyeliminowanie Lecha z Ligi Europy przez amatorów z Islandii, kibice Kolejorza nie dopingowali piłkarzy. Mieli im za złe brak odpowiedniego zaangażowania w treningi i w grę, unikanie walki. W sobotę nastąpiło przesilenie. Kibice spotkali się z piłkarzami, by bezpośrednio powiedzieć, co o ich postawie myślą, wysłuchać tłumaczenia. Ciągle są na nich źli, ale zdecydowali się obdarzyć drużynę kredytem zaufania, wrócić do dopingu.

Jeżeli kibice mieli zrezygnować z protestu i znów dopingować zespół, to najlepiej było zrobić to w takim meczu, jak ten, gdy do Poznania przyjeżdża Cracovia. Piłkarze będą mieli okazję wykazać się w meczu przeciwko drużynie, która w nowym sezonie ma duże kłopoty z wygrywaniem. Na boisku będzie walka o punkty i o prestiż, a na trybunach wspólny doping zaprzyjaźnionych kibiców.

Wcześniej kibice Lecha i Cracovii będą uczestniczyć w przemarszu zgodowym. Zbierają się w okolicy ronda Jana Nowaka Jeziorańskiego, stamtąd wyruszą o godzinie 16.30. W Kotle zasiądą wspólnie. Mecz zapowiada się więc atrakcyjnie, powinno być ciekawie i na boisku, i na trybunach.