Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Wirtualna prezentacja nowego trenera. I jego sztabu

włącz .

Maciej Skorża spotka się w środę o 12.30 z dziennikarzami. Dowiemy się oficjalnie, że jego asystentem jest Rafał Janas, a trenerem bramkarzy Andrzej Krzyształowicz, który ze Skorżą pracował w saudyjskim Al-Ittafaq. Wcześniej szkolił bramkarzy w Górniku Łęczna i Koronie Kielce.

Władzom klubu zależało, by prezentacja trenera odbyła się z udziałem kibiców, ale Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań nie chciało brać w tym udziału. Maciej Skorża nie był (i nie jest) faworytem fanów. - Pamiętamy, co trener Skorża mówił o nas. Liczymi jednak, że poprowadzi Lecha do sukcesów - mówi Piotr Ciesielski, prezes SKLP. W tej sytuacji trener spotka się z kibicami wirtualnie – na portalu społecznościowym Twitter odpowie na ich ewentualne pytania. Początek – prawdopodobnie o godzinie 13.30. Natomiast o godzinie 15 weźmie udział w nagraniu programu „Wiara Pyta”, opartego na pytaniach zadawanych na profilu klubu na Facebooku.

Nowy trener Kolejorza pracę z drużyną zacznie z początkiem września. W niedzielnym meczu przyjaźni przeciwko Cracovii Lecha poprowadzi jeszcze trener tymczasowy Krzysztof Chrobak.