Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Pozostał nam tylko Vojo Ubiparip

włącz .

Z jednym napastnikiem pojechał Lech do Chorzowa. Skład Kolejorza mocno przetrzebiły kontuzje. Oprócz Wołąkiewicza i Trałki, których występ nie był możliwy, a także od dawna kontuzjowanego Ceesaya i Buricia, któremu prawdopodobnie odnowił się poważny uraz biodra, w Poznaniu zostali Dawid Kownacki, Paulus Arajuuri, Muhamed Keita. Łukasz Teodorczyk chyba już w Lechu nie zagra. Jedynym napastnikiem drużyny, która podobno walczy o tytuł, pozostał Vojo Ubiparip.

Niepewny był też występ Darko Jevticia, zmagającego się przez cały tydzień z bolesnym stłuczeniem stopy. Na szczęści młody Serb ze szwajcarskim paszportem doszedł do siebie i do Chorzowa pojechał, choć z pewnością ból jeszcze odczuwa. Sytuacja kadrowa Lecha stała się dramatyczna. Do autobusu jadącego na Śląsk w sobotę wsiadło tylko 16 zawodników:

Bramkarze – Maciej Gostomski, Krzysztof Kotorowski. Obrońcy: Jan Bednarek, Barry Douglas, Luis Henriquez, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora, Maciej Wilusz. Pomocnicy – Szymon Drewniak, Dariusz Formella, Kasper Hamalainen, Darko Jevtić, Karol Linetty, Gergo Lovrencsics, Szymon Pawłowski. Napastnik: Vojo Ubiparip.