Rezerwy Lecha wreszcie wygrały

Po dwóch porażkach przyszła pora na zwycięstwo, w dodatku na wyjeździe. Rezerwy Kolejorza pokonały W Solcu Kujawskim Unię 2:1. Do przerwy prowadzili gospodarze po bramce Dominika Mikołajczyka, w drugiej połowie wyrównał Dawid Juchacz, a kilka minut przed końcem, gdy wydawało się, że padnie remis, zwycięskiego gola dla Lecha II zdobył Piotr Juchacz.

Rezerwy Lecha bardzo kiepsko rozpoczęły sezon. Przegrywały na własnym boisku nawet w sytuacji, gdy połowę składu stanowili piłkarze z pierwszej drużyny. Natomiast Unia Solec Kujawski odniosła jedno zwycięstwo i wydawało się, że to ona jest faworytem w starciu z drużyną, dla której III liga miała być za słaba. Do tej pory wszystkie mecze wygrały tylko Centra Ostrów Wielkopolski, Start Warlubie i Nielba Wągrowiec. Przed Lechem II plasuje się poznańska Warta, która w Tarnowie Podgórnym wygrała z Tarnovią 1:0.