Rezerwy Lecha też w kryzysie. Znów przegrały

Źle się dzieje w Kolejorzu. Drużyna, w składzie której znalazło się sześciu piłkarzy pierwszej drużyny, nie potrafiła na własnym boisku pokonać Wdy Świecie w meczu trzecioligowym. Lech II przegrał 0:1. To już druga porażka rezerw w drugim spotkaniu nowego sezonu. Gra jest słaba niezależnie od tego, czy zespół składa się w połowie z graczy doświadczonych, czy tylko z nastolatków. Pomyśleć, że rok temu władze kluby oburzały się po skazaniu rezerw na grę nie w II, ale w III lidze...

Na bramce drużyny rezerw stanął w meczu z Wdą Maciej Gostomski. Parę stoperów tworzyli Paulus Arajuuri i Jan Bednarek (ten drugi grał do przerwy). Pół meczu rozegrał też Barry Douglas. Defensywnym pomocnikiem był Szymon Drewniak, a skrzydłowym Dariusz Formella. Drużynę prowadził trener Patryk Kniat, który dzień wcześniej zasiadał na ławce Lecha w meczu przeciwko Pogoni, jako drugi trener. Wydaje się, że w Lechu potrzebny jest nie tylko dobry, gwarantujący postępy trener pierwszej drużyny, ale i doświadczony dyrektor sportowy.