Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

W Lechu szukają perełek

włącz .

Lech zaczyna specjalizować się w szkoleniu już nie młodzieży, ale dzieci. Ostatni duży sukces Akademii Lecha Poznań – trzecie miejsce drużyny trzynastolatków na turnieju Volkswagen Junior World Masters w Rzymie. Klub chce współpracować z młodymi chłopakami, wyłowić jak największą liczbę talentów. Temu właśnie ma służyć Lech Poznań Talents Day organizowany przy Bułgarskiej w sobotę i niedzielę.

To już szósta edycja LPTD. Poprzednia odbyła się we wrześniu i pozwoliła odkryć dla futbolu chłopaków, którzy już grają w niebiesko-białych barwach i odnoszą pierwsze sukcesy. W sobotę testy przejdą chętni z rocznika 2007 i 2008, a w niedzielę 2005 i 2006. Piłkarskie możliwości pokażą przed trenerami Lecha. Zapowiada się świetna zabawa, bo nikt z uczestników niczym nie ryzykuje, a może właśnie w taki sposób zacząć piłkarską karierę. Trzeba będzie pochwalić się umiejętnościami gierce 3 x 3, szybkością, umiejętnością dryblowania.

Chłopcy uczestniczący w naborze muszą przyjść w stroju sportowym. Rejestracja uczestników zacznie się pół godziny przed początkiem testów w poszczególnych grupach na parkingu P5 przy klepie Lecha zlokalizowanym pod trybuną im. Edmunda Białasa (IV). Wjazd od ulicy Ptasiej. Zajęcia odbędą się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Rodzice otrzymają pamiątkowe zdjęcia z zajęć z udziałem ich pociech.

Harmonogram:

17 maja (sobota) – godzina 10 – rocznik 2008. Godzina 12.30 – rocznik 2007

18 maja (niedziela – godzina 10 – rocznik 2006, godzina 12.30 – rocznik 2005.