Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Juliusz Letniowski w Lechu

włącz .

To pierwszy transfer Kolejorza w 2019 roku. 20-letni ofensywny pomocnik podpisał z nim trzyipółletnią umowę z opcją jej przedłużenia. Letniowski przez ostatnie pół roku grał w Bytovii Bytów. Lech znów sięga po piłkarzy grających na zapleczu ekstraklasy. Przykład Roberta Lewandowskiego przekonuje, że ma to sens.

Juliusz Letniowski jest wychowankiem Lechii Gdańsk. Grał też w Bałtyku Gdynia. Jego kariera w ostatnim czasie nabrała przyspieszenia. W barwach Bytovii zdobył 7 goli, miał też 3 asysty. Zdaniem Tomasza Rząsy, dyrektora sportowego Lecha, mimo młodego wieku zaprezentował się bardzo dojrzale. – Zwróciliśmy uwagę na jego przygotowanie techniczne i taktyczne. Wielokrotnie przesądzał o losach rywalizacji – mówi dyrektor.

– Podpisanie kontraktu to dla mnie spore przeżycie, Lech jest potężny klubem. Cieszę się, że ktoś mnie tutaj dostrzegł, a ja jestem gotowy do ciężkiej pracy. Myślę, że każdy kibic Lecha liczy na mistrzostwo Polski. Z takim potencjałem jest to realne. Przychodzę tutaj, aby zostać mistrzem – mówi nowy piłkarz Kolejorza.

fot. lechpoznan.pl/fot. Lech Poznań