Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Kolejorz jedzie do Opalenicy

włącz .

Lech ma obecnie personalnie słabszą drużynę niż w ubiegłym sezonie. Nadzieja w tym, że przygotuje się ona dużo lepiej do rozgrywek i że nowi zawodnicy, głównie pomocnik i napastnik okażą się wzmocnieniami i dołączą do drużyny wystarczająco wcześnie, by był z nich pożytek w eliminacjach do Ligi Europy.

Ivan Djurdjević zabiera do Opalenicy następujących zawodników: bramkarze – Jasmin Burić, Matus Putnocky, Karol Szymański; obrońcy - Thomas Rogne, Nikola Vujadinović, Vernon De Marco, Volodymyr Kostevych, Rafał Janicki, Piotr Tomasik, Maciej Orłowski; pomocnicy - Łukasz Trałka, Maciej Gajos, Darko Jevtić, Maciej Makuszewski, Mihai Radut, Nicklas Barkroth, Kamil Jóźwiak, Tymoteusz Klupś, Tomasz Cywka; napastnicy - Christian Gytkjaer, Paweł Tomczyk.

Rehabilitację po zabiegu kolana ciągle przechodzi Paweł Gumny. Radosław Majewski nigdy już w koszulce Lecha nie zagra, szuka nowego klubu. Bramkarz Bartosz Mrozek trenuje z zespołem juniorów. Jakub Serafin i Jakub Moder szukają klubów. Ten drugi prawdopodobnie zostanie wypożyczony, a Serafin być może odejdzie definitywnie.

Trener uzupełni ekipę wychowankami swej akademii, ale najpierw muszą oni dokończyć sezon i odpocząć. Z drużyny rezerw przyszedł na razie tylko Maciej Orłowski. Klub chce też pozyskać kilku zawodników z zewnątrz, najchętniej z klubów ekstraklasy. Trudno więc liczyć na gwiazdy gwarantujące Lechowi wysoką jakość. Takich w polskiej lidze się nie znajdzie.