Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Poprowadzą Kolejorza

włącz .

Ivan Djurdjević, nowy trener Lecha Poznań ma już swój sztab. Klub oficjalnie o tym poinformował. Ivan będzie pracował z tymi samymi osobami, którzy pomagali mu w rezerwach. - Najważniejsze dla mnie jest to, że to są dla mnie ludzie zaufani. Każdy z nich ma inne doświadczenia piłkarskie podparte merytoryczną wiedzą – stwierdził trener.

Asystentami pierwszego trenera będą Marek Bajor, który pracował już w sztabie Kolejorza w czasach Franciszka Smudy oraz Maciej Stachowiak. Trenerem bramkarzy będzie Zbigniew Pleśnierowicz, były zawodnik Lecha, zajmujący się bramkarzami jako współpracownik Czesława Michniewicza. Za przygotowanie fizyczne ma odpowiadać Andrzej Kasprzak, jedyna osoba z dotychczasowego sztabu trenerskiego.

Trener Djurdjević podkreślił, że żaden z jego współpracowników nie jest w klubie osobą obcą. Wszyscy byli z nim związani, są stąd. Nie będzie trzeba poświęcać czasu na wzajemnie poznanie się. Dla każdego z nich, podobnie jak dla samego trenera Ivana, praca z pierwszą drużyną to duże wyzwanie.

Zdjęcie: lechpoznan.pl/fot. Marcin Rajczak