Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Widzew pokonany 1:0 w sparingu

włącz .

W połowie drogi między Poznaniem a Łodzią spotkały się zespoły Lecha i Widzewa, by rozegrać mecz sparingowy. Zakończył się on skromnym ale zasłużonym zwycięstwem Kolejorza. Gola pod koniec pierwszej połowy zdobył Dariusz Formella. Była to okazja do sprawdzenia się na boisku dla tych zawodników, którzy rzadko ostatnią znajdują sie w pierwszej jedenastce.

W pierwszej połowie dwukrotnie bramkę mógł zdobyć Bartosz Ślusarski. Potrafił intuicyjnie przewidzieć, gdzie trafi piłka, miał jednak kłopoty z trafieniem w bramkę. Wuydawało się, że do przerwy utrzyma się wynik bezbramkowy, gdy bardzo dobrym podaniem pod bramkę popisał się Gergo Lovrencsivs, za Dariusz Formella pokonał bramkarza Widzewa Macieja Mielcarza strzałem z pierwszej piłki. W drugiej połowie gole mogły zdobyć obie drużyny, nikomu się to jednak nie udało.

Lech zagrał w składzie: Krzysztof Kotorowski - Mateusz Możdżeń, Kebba Ceesay (76. Wiktor Witt), Jan Bednarek, Luis Henriquez - Rafał Murawski (68. Mariusz Woźniak), Dimitrije Injac - Michał Jakóbowski (46. Niklas Zulciak), Dariusz Formella, Gergo Lovrencsics (46. Barry Douglas) - Bartosz Ślusarski.