Lech II znów zwycięski

Rezerwy Lecha Poznań, które ostatnio straciły kilka punktów i fotel lidera tabeli III ligi, grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej, wracają do równowagi. Pierwszego miejsca nie odzyskały, bo punkty zdobył Sokół Kleczew, ale pokonały 3:0 Pogoń Mogilno po golach Woźniaka z rzuty karnego, Rogali i Zgardy.

Młody zespół Lecha II miał przewagę od samego początku. Okazji do zdobycia bramek nie brakowało, w dobrych sytuacjach znaleźli się Formella i Jakóbowski, czyli zawodnicy mający za sobą debiuty w ekstraklasie. Po uzyskaniu prowadzenia 2:0 w drugiej połowie zespół z Poznania kontrolował sytuację, nie pozwalał na nic gościom, którzy jednak kilka razy spróbowali zagrać z kontry. W ostatniej minucie Lechitom udało się dobić przeciwnika trzecim golem po rzucie rożnym.

Lech II zagrał w składzie: Kamil Czapla – Franciszek Siwek, Jan Bednarek, Tomasz Dejewski, Grzegorz Rogala – Szymon Zgarda, Mateusz Woźniak, Maciej Orłowski (63’ Piotr Fontowicz), Niklas Zulciak, Michał Jakóbowski (85’ Jakub Kapsa) – Dariusz Formella (87’ Dominik Chromiński).