Nicki załatwił Tarnovię

7:0 wygrał Kolejorz w sparingu z czwartoligową drużyną z Tarnowa Podgórnego. Aż cztery gole zdobył Nicki Bille Nielsen. Na początek ustrzelił klasycznego hattricka (30, 35 i 40 minuta), zamknął też wynik w 80 minucie. W międzyczasie gole zdobyli Tetteh (58) i Radut (72), Tarnovia strzeliła też samobója (71).

Lech miał przewagę, ale niewiele brakowało, by to miejscowa drużyna wyszła na prowadzenie. Nieznacznie pomylili się byli gracze Kolejorza – Zbigniew Zakrzewski i Błażej Telichowski. Goli mogło być w sparingu więcej, choć Lech nie włożył w to spotkanie dużego wysiłku. W drugiej połowie pokazał się młody Tymoteusz Klupś, na boisko w końcówce wszedł też Kamil Jóźwiak.

Skład Lecha: Miłosz Mleczko - Marcin Wasielewski, Vernon De Marco, Lasse Nielsen, Volodymyr Kostevych (46. Łukasz Trałka) - Maciej Gajos (46. Tymoteusz Klupś), Abdul Aziz Tetteh, Radosław Majewski - Mihai Radut, Nicki Bille, Darko Jevtić (73. Kamil Jóźwiak).