Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Kolejna porażka rezerw Lecha

włącz .

Tydzień temu przegrali we Wronkach z Unią Solec Kujawski, teraz ulegli w Wągrowcu Nielbie. Młodzi piłkarze Lecha II Poznań nie są już liderem grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej III ligi. Tracą trzy punkty do Sokoła Kleczew, który ograł na wyjeździe Elanę Toruń 3:0. Do II ligi wejdzie tylko jedna drużyna. Jeżeli młodzi piłkarze Kolejorza mają zdobywać doświadczenie na wyższym poziomie rywalizacji, zespół rezerw nie może sobie pozwolić na przegrywanie spotkań z przeciwnikami teoretycznie słabszymi.

Po ostatniej kolejce rozgrywek zespół Nielby plasuje się na ósmym miejscu w tabeli, jest więc typowym ligowym średniakiem. W spotkaniu z Lechem II zagrał jednak ambitnie i wygrał zasłużenie. Młodzi piłkarze Kolejorza mogli się czuć jak na własnym stadionie, a nawet lepiej, bo o ile na obiekcie we Wronkach nie słyszą dopingu, to w Wągrowcu wspierała ich grupa kibiców Lecha z tamtejszego fanklubu. W najbliższą niedzielę rezerwy Lecha zmierzą się u siebie z Pogonią Mogilno. Na kolejną, trzecią pod rząd porażkę nie mogą sobie pozwolić.

W Wągrowcu Lech II zagrał w składzie: Kamil Czapla - Franciszek Siwek, Jędrzej Łągiewka, Tomasz Dejewski, Grzegorz Rogala - Mariusz Woźniak, Niklas Zulciak (80. Piotr Fontowicz), Dominik Chromiński - Jakub Kapsa (46. Emil Szczupakowski), Ernest Graś, Michał Jakóbowski.