Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Szymon Pawłowski zagra w Niecieczy

włącz .

W ubiegłym roku kibice Lecha przyjęliby taką informację ze smutkiem i z niedowierzaniem. Teraz odejście Szymona Pawłowskiego, w ramach wypożyczenia do końca sezonu, do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza nie zadziwia nikogo. Piłkarz, który był główną siłą ofensywną Kolejorza, przestał mieścić się w składzie, a potem nawet w meczowej osiemnastce. Nenad Bjelica stwierdził, że ma lepszych zawodników i Szymek jest mu zbędny.

Pawłowski pochodzi z Połczyna-Zdroju, jest wychowankiem Pomorzanina Sławoborze, piłkarskiego fachu uczył się w MSP Szamotuły, z Mieszka Gniezno na wiele lat trafił do Zagłębia Lubin, od 2013 roku jest w Lechu. Przedłużył kontrakt i wydawało się, że spędzi tu resztę piłkarskiej kariery. Trener z Chorwacji wszystko zmienił. Pozyskanie przez Lecha Situma i Rakelsa, a także powrót z wypożyczenia Jóźwiaka jeszcze bardziej osłabiły pozycję Szymka. Próbował on latem szczęścia w Pogoni Szczecin, nie przeszedł jednak testów medycznych, leczył wówczas kontuzję.

Dla trenowanej przez Mariusza Rumaka Termaliki pozyskanie tuż przed końcem okienka transferowego tego piłkarza jest wzmocnieniem. Drużyna z Niecieczy nie może pochwalić się silnym składem, co zresztą niedawno Lech bezlitośnie wykorzystał. Nie można wykluczyć, że Pawłowski odzyska w Niecieczy formę i zagra jeszcze w koszulce Lecha, choć większość komentatorów nie widzi już takiej możliwości.