Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Mecz Kolejorza w telewizji. Za dychę

włącz .

Ten system został wymyślony dawno temu, doskonale się sprawdza. Dzięki niemu za stosunkowo niewielkie pieniądze można w telewizji obejrzeć ważne, jednorazowe wydarzenie sportowe. W ten sposób ogromne pieniądze zarabiają choćby organizatorzy walk bokserskich. Lech Poznań nie może jeszcze liczyć na tak wielką kasę, ale dokonał przełomu i wszystko przed nim. Mecz z FK Haugesund można obejrzeć dzięki systemowi Pay-Per-Vew.

Zasada jest prosta. Wchodzimy na stronę LechTV, regulujemy płatność w wysokości 9.90 zł i oglądamy mecz Lecha z FK Haugesund w telewizorze lub na monitorze komputera. Gdyby Lech awansował do dalszej części eliminacji Ligi Europy, odpłatność wyniesie 14.90. Podobne próby były już czynione w kilku polskich klubach, ale Lech jako pierwszy chce wdrażać taki system na stałe i profesjonalnie. Oczywiście dotyczy to meczów, do których ma prawa telewizyjne. Licencję na ekstraklasę, Puchar Polski, europejskie puchary od faz grupowych wykupili inni nadawcy.

Partnerem Lecha we wprowadzaniu systemu PPV jest WTK. Mecz Lecha pokazywany będzie profesjonalnie, z wykorzystaniem pięciu kamer. Komentować go będą Patryk Oko i Rafał Ulatowski, a przed meczem, w przerwie i po ostatnim gwizdku redaktor Mateusz Kuźniewski będzie rozmawiać z zaproszonymi ekspertami – Jarosławem Araszkiewiczem i Marcinem Drajerem, czyli byłymi piłkarzami Kolejorza, doskonale znającymi klub. Kibice mają więc prosty wybór. Mogą udać się na stadion, by na własne oczy oglądać mecz ciesząc się atmosferą tego wydarzenia. Za bilet trzeba zapłacić 20 zł. Za połowę tej kwoty można spotkanie Kolejorza zobaczyć na żywo w telewizji.