Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Janek Bednarek odwiedził swój klub

włącz .

Nietypowo zaczęła się przedmeczowa konferencja prasowa przy ulicy Bułgarskiej. Zanim z kibicami spotkali się Radosław Majewski i Nenad Bjelica, salę konferencyjną odwiedzili prezes Karol Klimczak i Jan Bednarek. Były obrońca Kolejorza jest już piłkarzem Southampton, przeszedł tam za rekordową sumę 6 milionów euro.

– Jesteśmy dumni, bo nasz wychowanek, reprezentant kraju będzie grał w jednej z najlepszych lig świata. Życzę mu powodzenia i szczęścia. Będziemy tu na niego czekać. Mam nadzieję, że kiedyś, po latach, po długiej karierze, jako zdobywca tytułów i piłkarz dobrych klubów, zechce jeszcze na zakończenie kariery pograć u nas – powiedział prezes.

– Dziękuję wszystkim za współpracę. Cieszę się, że jestem tu mile widziany. Lech to mój klub, moja miłość. Zawsze będę tu wracał. Jestem wszystkim bardzo wdzięczny. Nie mówię żegnajcie, ale do zobaczenia – powiedział Jan Bednarek. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibiców Lecha Poznań postanowił zrobić coś dobrego. Do Domu Dziecka nr 3 na Strzeszynie trafią karnety na męcze, z przeznaczeniem dla wychowanków i ich opiekunów, wkrótce stałych bywalców stadionu Kolejorza.