Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Sparing przy Bułgarskiej!

włącz .

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcieli zobaczyć, jak na obecnym etapie przygotowań do nowego sezonu prezentują się piłkarze Lecha, jak w zespół wpisują się nowi piłkarze. Nie trzeba jechać do Opalenicy, gdzie drużyna przebywa na zgrupowaniu i gdzie miał się odbyć mecz sparingowy z izraelskim Hapoelem Beer Szewa. Spotkanie to zostanie rozegrane na INEA Stadionie. To jedyny tego lata sparing Lecha.

Podobnie było na początku lutego, kilka dni przed wznowieniem rozgrywek ekstraklasy. Lech spotykał się w grze kontrolnej z Elaną Toruń. Wydawało się, że piłkarze zagrają na bocznym boisku stadionu przy Bułgarskiej, bo główna płyta nigdy o tej porze roku nie była w dobrym stanie i trzeba ją chronić. Okazało się jednak, że boisko prezentuje się nadspodziewanie solidnie, sparing mu nie zaszkodzi. Piłkarze Lecha mieli okazję z nim się zapoznać po przerwie zimowej.

Sparing w Elaną zawodnicy Kolejorza wygrali 8:0, potem seryjnie i wysoko zwyciężali w lidze. Historia lubi się powtarzać? O formie drużyny i możliwościach nowych graczy dużo będzie wiadomo w piątek wieczorem. Pozostanie jeszcze kilka dni na trening, a pierwszy mecz pucharowy rozegrany zostanie w czwartek o 20.45 na tym samym boisku.