Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Na zgrupowanie bez Rakelsa

włącz .

24 osoby liczy kadra piłkarzy Lecha udająca się na kilkudniowe zgrupowanie w Opalenicy. Nie ma w niej uczestników polskiego Euro 2017. Trener zdecydował się nie zabierać Dariusza Dudki i Victora Gutierreza. Z nową drużyną nie jedzie też Denis Rakels, który pomyślnie przeszedł testy medyczne, porozumiał się z Lechem w sprawie kontraktu, ale nie można zgłosić go do pucharowych rozgrywek zanim do klubu wpłyną dokumenty z poprzedniego klubu.

W skład kadry nie wchodzą też Tymoteusz Puchacz, który w niedzielę walczył w półfinale Centralnej Ligi Juniorów i Paweł Tomczyk mający za sobą ostatni mecz w składzie drużyny rezerw. Załapali się natomiast wszyscy zawodnicy wracający z wypożyczenia do innych klubów. W poniedziałek okaże się, kto będzie pierwszym pucharowym przeciwnikiem Kolejorza, a mecz rozegrany zostanie już 29 czerwca. Czasu na trenowanie jest więc dramatycznie mało.

Oto kadra Lecha: Jasmin Burić, Matus Putnocky, Miłosz Mleczko, Emir Dilaver, Lasse Nielsen, Wołodymyr Kostewycz, Vernon De Marco, Robert Gumny, Marcin Wasielewski, Maciej Makuszewski, Mario Situm, Darko Jevtić, Szymon Pawłowski, Szymon Drewniak, Dariusz Formella, Jakub Serafin, Kamil Jóźwiak, Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh, Radosław Majewski, Maciej Gajos, Mihai Radut, Marcin Robak, Nicki Bille.