Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Lech wspiera sportową fundację

włącz .

W koszulkach ze zmienionym logo sponsora zagrają w sobotę piłkarze Kolejorza. Zamiast STS, będą reklamować fundację Sport Twoją Szansą, założoną zresztą przez Mateusza Juroszka, właściciela STS-u. W skład rady fundacji wchodzą prezes Karol Klimczak, Grzegorz Tkaczyk, Monika Pyrek, Bartłomiej Bonk, Sebastian Mila, Michał Listkiewicz, dziennikarze Tomasz Smokowski i Piotr Koźmiński.

– Od dawna działam w dziedzinie sportu. Im więcej się mu przyglądam, tym wyraźniej widzę, że system nie jest idealny. Brakuje pieniędzy, wsparcia merytorycznego, sprzętu, zaplecza treningowego – mówi Mateusz Juroszek. Założona przez niego fundacja ma wspierać sportowe inicjatywy na każdym szczeblu. Nie zapomina o sporcie osób niepełnoisprawnych. O pomoc można już się zgłaszać na stronę www.sporttwojaszansa.pl, wnioski od osób indywidualnych i organizacji zaczęły wpływać. Spośród tych próśb wybrane zostaną projekty kwalifikujące się do udzielenia wsparcia.

Klienci STS-u zawierając transakcję mogą dokonać odpisu na rzecz fundacji. Jest to łatwe, wystarczy kliknięcie na stronie internetowej. Prezes Lecha Karol Klimczak zwrócił uwagę, że działalność fundacji wpisuje się w dotychczasową aktywność Kolejorza. Integruje on różne środowiska, grupy społeczne. Prezes Juroszek podkreślił, że fundacja o zasięgu ogólnopolskim nieprzypadkowo zaczyna działalność od pokazania się na stadionie Lecha, czyli klubu, z którym z powodzeniem STS współpracuje.

Numer konta bankowego fundacji: 48 1140 1049 00004672 9600 1001.