Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Nenad Bjelica ukarany

włącz .

Trener Lecha nie będzie mógł prowadzić drużyny w jednym meczu ligowym. Jest to kara za odesłanie go na trybuny podczas ostatniego meczu przeciwko Lechii Gdańsk. Gdy piłkarze obu drużyn schodzili z boiska podczas przerwy, a Sławomir Peszko, który wcześniej niesportowo zareagował na gest fair play Lecha, targał za ucho Tomasza Kedziorę, Bjelica powiedział zawodnikowi Lechii, co myśli o takich zachowaniach. Powstała awantura.

Podczas piątkowego meczu przyjaźni w Gdyni przeciwko Arce Nenad Bjelica zasiądzie na widowni, a drużynę poprowadzi jego austriacki asystent Rene Poms. Trener Kolejorza na ławkę swojej drużyny wróci w niedzielę 19 marca, czyli w urodziny klubu. Przeciwnikiem będzie wówczas Górnik Łęczna, a na widowni prawdopodobnie zasiądzie komplet publiczności. Dużą jej część stanowić będą uczestnicy akcji "Kibicuj z klasą".

Komisja Ligi znacznie surowiej potraktowała zawodników Lechii. Wprawdzie Kuświk dostał czerwoną kartkę w wyniku dwóch żółtych, więc nie można było na niego nałożyć dodatkowej dyskwalifikacji za chamskie kopnięcie piłkarza Lecha, ale w trzech meczach nie mogą zagrać Peszko i rezerwowy bramkarz Vanja Milinković Savić. Oba otrzymali bezpośrednie czerwone kartki.