Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Rezerwy demolują w Toruniu

włącz .

Nie tylko na stadionie we Wronkach rezerwy Kolejorza potrafią wysoko wygrywać. Młodych zawodników Kolejorza stać było na pokonanie w Toruniu tamtejszej Elany aż 3:0 w meczu III ligi, grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Gospodarze nie mieli wiele do powiedzenia, wynik mógł być jeszcze wyższy. Dwie bramki dla zwycięzców zdobył Jakub Kapsa, a jedną (pierwszą w tym spotkaniu) Niclas Zolciak.

W tabeli niewiele się po tej kolejce zmieniło. Nadal Lech II ma trzy punkty przewagi nad Sokołem Kleczew, który na własnym stadionie pokonał 4:2 Polonię Środa Wielkopolska. Wydaje się, że te właśnie drużyny będą walczyć o awans do II ligi. Trzeci w tabeli Grom Plewiska, który pokonał Fogo Luboń 2:0, ma do młodej drużyny Lecha aż sześć punktów straty, a niedawny współlider, Start Warlubie powiększył stratę do dziewięciu punktów.

W sobotę o godzinie 11 we Wronkach Lech II zmierzy się w kolejnym spotkaniu z Unią Solec Kujawski i nie powinien mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa. O godzinie 14 Sokół Kleczew podejmie Polonię 1912 Leszno.