Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Ożywiają stadion Kolejorza. Akcja trwa

włącz .

Nadspodziewanie dobrze rozwija się akcja „Dumni z tradycji”. Polega na ożywieniu pustych do tej porty ścian wewnątrz wszystkich trybun INEA Stadionu. Kibice wpłacają na ten cel pieniądze, w zamian otrzymują upominki. Za to, co uda się pozyskać, ściany pokryją się grafikami upamiętniającymi najważniejsze wydarzenia, historyczne mecze, klubowe legendy.

Do czwartku, czyli przez pierwszy tydzień akcji, kibice wpłacili 27 tysięcy zł, co stanowi 20 procent sumy, jaka jest potrzebna w pierwszym etapie. Otrzymali w zamian ok. 300 nagród różnej wielkości. Akcja potrwa do 10 kwietnia, więc nie ma już wątpliwości, że zakończy się sukcesem. Ludzie wchodzący na poszczególne trybuny nie będą już przemieszczać się smutnymi, szarymi korytarzami. Ściany zostają ozdobione obrazami, które każdy fan Kolejorza obejrzy z przyjemnością, z nostalgią, dumą.

Jak dołączyć do tej pożytecznej zabawy? Trzeba wejść na stronę https://fans4club.com/. Tam można się zarejestrować, poznać niezbędne informacje, sprawdzić, jakie można otrzymać nagrody. Zapoznamy się też z najnowszymi wynikami akcji.